Saç Dökülmesi Tedavisi
Saç dökülmenizi ihmal edip istemediğiniz sonuçlarla karşılaşmak zorunda kalmayın. İşte saç dökülmesinin nedenleri ve tedavisi hakkında merak ettiklerinizi, bilmeniz gerekenleri sizin için kaleme aldık. Saç dökülmesi tedavisi...
Termaj Nedir?
Thermage yaptıranlar uygulama hakkında ne diyor? Thermage nedir ve nasıl uygulanıyor? Daha genç görünmek için bu uygulamadan faydalanın! Cilt gençleştirme yöntemleri artık çok daha başarılı sonuçlar doğurabiliyor...
Tırnak Mantarı Nasıl Geçer?
Tırnak mantarı neden olur? El ve ayaklarda tırnak mantarına kesin çözüm nedir? Tırnak mantarı bulaşıcı mı? Ülkemizde çok sayıda kişinin yaşadığı sorunlar arasında tırnak mantarı da bulunuyor. Bu nedenle internet ortamında...
Egzama Belirtileri ve Tedavisi
Egzama nedir? Bebeklerde ve çocuklarda egzama olur mu? Egzama tedavisi nasıl yapılır ve egzama türleri nelerdir? Pek çok farklı unsura bağlı olarak ortaya çıkabilen egzama belirtileri ve tedavisi bakımından herkes tarafından bilinmesi gereken bir hastalıktır.
Sedef Hastalığı Tedavi Edilir mi?
Vücutta bazı sinyallerin yanlış gitmesi nedeniyle deri hücrelerinin olması gerekenden daha fazla çoğalması sedef hastalığına neden olur. Öncelikle bilinmesi gereken husus sedef hastalığı tedavi edilir mi?
En İyi Cildiye Doktoru Kim?
Türkiye’nin en iyi cilt doktoru kim? Cilt doktoru seçerken neleri göz önünde bulundurmak gerekiyor? Son yıllarda cilt sorunları ile mücadele edenlerin sayısı artmaya başladı. Pek çok faktöre bağlı olarak ortaya çıkabilen cilt sorunları...
Kurdeşen Hastalığı Hakkında Merak Edilenler
Kurdeşen hastalığı nedir ve tedavisi nasıl yapılır? Kurdeşen bebeklerde görülür mü? Kurdeşene tedavisinde neler önemli? Her yaşta görülebilen kurdeşen deri döküntüleri şeklinde kendini gösteren bir hastalıktır.Genellikle alerjik reaksiyon sonrasında...
Kronik Ürtiker Nedir?
Ürtiker nedir ve tedavisi nasıl yapılır? Ciltte kabarıklık, kaşıntı, kızarıklık gibi çeşitli belirtiler gösteren ürtiker hastalığı plaklarla ortaya çıkar ve kısa sürede sönen lezyonlar şeklinde görülür. Bu hastalık çeşitli ataklar şeklinde seyreder.
Vitiligo Hastalığı Nedir?
Vitiligo hastalığı nedir? Vitiligo hastalığının tedavisi nasıl yapılır? Vitiligo hastalığı bulaşıcı mı? Bir cilt hastalığı olan vitiligo halk arasına ala hastalığı adıyla da bilinir. Bu hastalık cildin renk pigmentlerinde azalma olması ile birlikte ortaya çıkar.
Cildiye Doktoru Seçimi
En iyi cildiye doktoru kim? Ünlü dermatoloji doktorları kimler? Cilt hastalıkları sıklıkla görülen rahatsızlıklar arasında yer alıyor. Bu durumda cilt doktoru tavsiye konularında çeşitli araştırmalara yapılıyor. Bu yazıyı mutlaka okumalısınız!
Ayak Mantarı Neden Olur?
Ayak mantarı neden olur ve tedavisi nasıl yapılır? Ayaklarda en sık görülen cilt hastalıklarının başında mantar geliyor. Ayak mantarı bulaşıcıdır ve bazı önlemlerin herkes tarafından alınması gerekir. Daha fazla bilgi burada!
Atopik Dermatit Tedavisi Nasıl Yapılır?
Atopik dermatit egzama nedir ve neden ortaya çıkar?Atopik dermatit hastalığı nelere sebep olur ve hastalığın tedavisi nasıl yapılır? Pek çok faktöre bağlı olarak ortaya çıkabilen cilt hastalıklarının bazıları ülkemizde de yaygın şekilde görülüyor.
Alerjik Deri Hastalıkları Nelerdir?
Alerjik cilt hastalıklarında erken teşhis önemlidir. Hangi deri hastalıkları alerjik olarak değerlendirilebilir? Ciltte meydana gelebilen hastalıklar farklı görünümlerde olabiliyor ve farklı nedenlerle meydana gelebiliyor. Bilgi almak için tıklayın.
Mantar Hastalığı Neden Olur?
Mantar hastalığı neden olur? Mantar nedenleri ve tedavisi nedir? Mantar belirtileri nelerdir?
Ala Hastalığı Nedir? Tedavisi Nasıl Yapılır?
Cilt hastalıkları arasında son derece yaygın bir şekilde görülen vitiligo halk arasında ala hastalığı adıyla da biliniyor. Cilde rengini veren pigmentlerde kayıp meydana gelmesi neticesinde oluşan bu hastalık ciltte beyaz renkte lekeler görülmeye
JALUPRO Gençlik Serumu
Jalupro gençlik serumu ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri arasında en çok tercih edilenlerden biri haline geldi. 1 ya da 2 seans şeklinde uygulanan bu serum ile daha genç ve daha sağlıklı bir cilt görünümü elde edilebilir.
Burun Kemeri Nasıl Düzeltilir?
Burun kemeri düzeltme operasyonları arasında en sık tercih edilen törpüleme tekniği oluyor. Hastalar için konforlu bir iyileşme süreci sağlayabilen bu teknikte burun kemiğinin kırılmasına gerek duyulmuyor. Detaylar burada!
Gıda İntoleransı Testi Nedir?
Obezite ile yakından ilişkisi olduğu anlaşılan gıda intoleransı kilo vermeyi önleyebiliyor. Hangi gıdaya karşı vücudunuzun savunmaya geçtiğini Pinnertest gıda intoleransı testi ile kolayca öğrenebilirsiniz. Bilgi için tıklayın.
Yüz Gençleştirme Yöntemleri
Yüz bölgesinde meydana gelen, yaşlanmaya bağlı belirtileri ortadan kaldırabiliriz. Kliniğimizde ameliyatsız hatta enjeksiyon uygulaması dahi olmadan pek çok farklı yüz gençleştirme yöntemleri uygulanıyor. Bilgi için tıklayın.
Boyun Gıdı Germe Estetiği
Ameliyatsız gıdı germe yöntemleri ile boyun bölgesinde meydana gelen cilt sarkmasının toparlanması mümkün olabiliyor. Kesik ve dikiş olmadan gıdı toplama yöntemleri hakkında bilgi alarak siz de bu işlemden faydalanabilirsiniz.
Dudak Kontürü İstanbul
Dudaklarınızın dolgu ya da silikon olmadan daha dolgun görünmesi için dudak kontürü uygulaması yaptırabilirsiniz.Dudak kontürü ile asimetrik dudak görünümü de ortadan kaldırılabiliyor.Dudak kontürü hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
Ameliyatsız Boyun Germe
Ameliyatsız boyun germe yöntemleri artık daha yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Cerrahi operasyon olmadan boyun bölgesinde sarkan cildin toparlanması mümkün olabilir. Daha fazla bilgi almak isterseniz hemen tıklayın.
Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri
Ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerine yenileri eklendi. Artık çok daha konforlu bir uygulama formu ile yaklaşık 5 yaş daha genç görünmeniz mümkün olabilir. Ameliyatsız yüz germe hakkında bilgi için hemen tıklayın.
Dermatolojik Lazerin Kullanım Alanları
Dermatoloji’de lazerler, ilk kez 40 yıl önce kullanılmaya başlamıştır. İlk olarak Argon ve karbondioksit (CO2) lazerler, iyi huylu doğumsal damar benlerini (portwine stain ve hemanjiom gibi) tedavi etmek için kullanılmıştır.
Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!