İple Yüz Germe

Kliniğimizde uyguladığımız face-lift tekniğinde; cilt içine ince kanüllerle yerleştirilen yüzde yüz biyo organik olan ipler; kanüller nazikçe geri çekildiğinde cildin içerisinde kalmakta ve, iki aylık bir süreçte cildin içinde tamamen erimektedir.

Uygulama cildin sarktığı, gevşediği noktalarda yapılmakta ameliyata gerek kalmadan cildiniz sıkılaşıp, toparlanmaktadır. 6 aylık süre boyunca cildiniz; iplerin eridiği alanlarda sıkılaşıp, kuvvetlenerek yoğun kollajen üretmekte ve bu etki sonrasında 2,5 yıl daha sürmektedir. Biyo organik threadlifting(iple yüz germe) tekniğiyle; cildin ürettiği kollajen bantları sayesinde deyim yerindeyse kolonların duvarları taşıması misali cildinizi kaldırmaktadır.

Uzman Dr Aslıhan Güven’in’ın tabiriyle biz buna “Depreme karşı güçlendirme” diyoruz. Bu uygulama ile mimikleriniz, yüz ifadeniz kaybolmadan, dolgu yapmadan, cerrahisiz ve doğal bir şekilde gençlik günlerinizi yakalıyorsunuz. Sık dolgu uygulamaları bu teknikle rafa kaldırılıyor ayrıca ipleri 2,5 yılda bir yenileme şansımız da bulunuyor. İşlem sırasında ağrı acı olmuyor ve sonrasında sizi sosyal yaşamınızdan koparacak bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Uygulamamız antiaging rahatlatan cilt maskemizle sonlanıyor.

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!