Forever Beauty Laser Thermage

FBL THERMAGE: Cerrahisiz, İğnesiz Yüz Germe

Yeni FBL Termaj, cerrahi bir operasyona gerek olmadan, iğne yaptırmadan, yüz mimiklerinizi ve yüz ifadenizi kaybetmeden, yüzünüzü balon gibi şişirmeden gençlik yıllarınızdaki yüz kavislerinizi ortaya çıkaran, cildi sıkılaştıran son jenerasyon yüz germe yöntemidir.

Cildinizde saten yüz germe yapan FBL Termaj; göz kapakları, yüz, boyun, karın, kol, bacak ve el gibi vücut bölgelerinde uygulanarak cildi sıkılaştıran, sarkmaları toparlayan, çene kavsinin, yanakların belirginleştirilmesine yardımcı olarak cildinizin en az 5 yaş daha genç görünüm kazanmasını sağlayan, yaşlanmayı durdurma yolunda devrim yaratan bir teknoljidir.

Tüm cilt tiplerinde dört mevsim uygulanabilmesi, işlem tekrarı gerektirmemesi (tek seans yeterli) doğal bir görünüm sağlaması ve işlem sonrası sizi sosyal hayatınızdan koparacak ağrı, morluk, şişlik v.b. şikayetler yaratmaması bu uygulamayı benzersiz kılar.

FBL Termaj ile Beverly Hill’s Los Angeles’ta yaşayan ve ameliyatsız genç ciltlere sahip olan film yıldızlarından artık hiçbir eksiğiniz yok. Termaj RF teknolojisi sayesinde cildin derin katmanlarında bulunan kollajenden zengin dermal doku uyarılır. Uyarılan kollajen haftalar ve aylar içerisinde yenilenerek cildin görünümünü iyileştirir, cildin sıkılaşmasını, sarkmaların azalmasını, kırışıklıkların açılmasını ve ciltte gençleşme sağlar.

Uygulanan kişinin cildinin durumuna, ve uygulama alanının büyüklüğüne göre; seans 45 dakika ile 1 saat arasında tamamlanır. Termaj tedavisi tek uygulamadır. İşlem tekrarı gerektirmez.

Dudak üstüneki ince kırışıklıklar, düşük göz kapaklarının kaldırılması, göz çevresinde oluşanderin kaz ayaklarının yumuşatılması, kırışıklık ve sarkmaların açılarak saten bir cilt oluşturmak için en ideal çözümdür.

Uzman Dermatoloji Doktorumuz Aslıhan Güven’in tabiriyle ¨Yüz gerdirme ameliyatı olmadan da genç görünmek FBL Thermage ile kesinlikle mümkün!..¨

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!