Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Karın, mide, bel kenarları, kol altları, basenler, bacak içi yağları, çene altındaki yağlar gibi vücut şeklini bozan, sağlıksız ve estetikten yoksun görünen bölgesel yağlanmalardan ameliyatsız, ağrısız, sağlıklı bir şekilde kurtulmanızı sağlayan etkili onaylı bir yöntemdir.

Vakumlu Soğuk Lipoliz cihazıyla vücutta yağ fazlalığı olan bölgelere 360 derece dondurma özelliğiyle, farklı büyüklükte başlıklarla -10 dereceye kadar 30 dakika boyunca uygulama yapılır. İşlem tamamen ağrısızdır. Seans sonunda normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Uygulanan dondurma işlemiyle; deri altında yağ tabakasındaki yağ hücreleri sürecine girerler. Yağ hücrelerinin büzüşüp küçülerek, fonksiyonlarını kaybederek geriye dönüşümsüz olarak yok olmaları anlamına gelmektedir.

Cryo lipolysis (Soğuk Lipoliz) yağ hücrelerinin parçalanmasını hızlandırır ve metabolizma aracılığıyla vücuttan atılmasını sağlar. Bu sayede deri altındaki yağ tabakası incelir.

3 hafta sonra incelme etkileri hissedilmeye başlanır. Giysilerde bollaşma, vücut şekillenmesi 3 aya kadar devam eder. Ameliyatsız bölgesel incelme tedavileri arasında en etkili yöntemlerden biridir. Çoğu kimse için tek seans yeterli olup, yoğun problemi olan kişilerde 1 er ay ara ile 2-3 seans uygulanabilir.

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!