Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri

Cerrahi operasyon uygulanmadan daha genç bir görünüme sahip olmak artık hayal değil. İlerleyen tıp teknolojisi sayesinde pek çok farklı ameliyatsız yüz germe yöntemleri geliştirildi. Kişinin cilt yapısına ve hangi yaşlanma belirtilerinin ne oranda görüldüğüne bağlı olarak en uygun yöntem ile daha genç bir görünüm elde edilebiliyor. Yeni teknikler hastaların daha konforlu bir şekilde bu uygulamalardan faydalanabilmelerine de olanak tanıyor.

Forever Beauty Laser Thermage ile 5 Yaş Gençleşin!

Forever Beauty Laser Thermage cerrahi operasyon ile birlikte iğnenin de kullanılmadığı ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında yer alıyor. Pek çok yöntem gibi yüz ifadesinde değişikliğe neden olmaması ve aynı zamanda mimik kaybına sebebiyet vermemesi nedeniyle kısa zamanda popülerlik kazanan bu teknik cildi sıkılaştırma etkisi ile ön plana çıkıyor. Bu yöntem cildi 5 yaş gençleştirme etkisine sahip ve vücudun pek çok bölgesine uygulanabiliyor. Bir yıl içerisinde sadece tek bir seans uygulanması, istenen etkinin yakalanması için yeterli oluyor. Herhangi bir ağrı, acı ya da sızı olmadan uygulanan seansın hemen ardından hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En fazla 1 saat süren seansta morluk ya da şişlik oluşmaz. Yüzün tamamına uygulanan bu işlem göz çevresi ve göz kapaklarına da uygulanabilir. Ayrıca kol, bacak, karın, el gibi vücudun farklı bölgelerine de uygulanabilir. Bu yöntemde kollajen bakımından zengin olan doku uyarılır ve gençleşme cildin kendini tarafından sağlanır.

JALUPRO Gençlik Serumunu Deneyin!

Cildin kollajen ile daha genç görünmesini sağlayan bir diğer yöntem de JALUPRO gençlik serumudur. Cildi enjeksiyon ile uygulanan bu yöntem gençlik için önemli olan aminoasitleri içeriyor. Etkisi 1 yıl kadar sürüyor ve gençleşme etkisi uygulamadan 1 ay sonrasında çok daha net bir form kazanıyor. Sıklıkla uygulanan ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında yer alan bu teknik cildin nem kazanması, akne izlerinin giderilmesi, sıkılaşması ve hepsinden önemlisi kırışıklık görünümünü azaltması ile ön plana çıkıyor.

Yaşlanmak Kader Değildir, PRP Yöntemini Deneyin!

Bu tekniklerden daha eski olan PRP ile yüz gençleştirme maksimum sonuç alınabilen yöntemler arasında yer alıyor. 3 seans uygulama yapılması 5 yaş gençleşmeyi beraberinde getirebiliyor. Bu yöntemin herhangi bir yan etkisinin olmaması da önemli bir detay. Kişinin kendi kanından alınan numunede trombosit yönünden zengin hücreler ayrıştırılıyor. Ardından gençleşmede etkili olan bu kan yeniden kişiye veriliyor. Hızlı, kolay ve etkin bir yöntem ile gençleşmek mümkün olabiliyor.

Daha Genç Görünmek Elinizde: Somon DNS Aşısı Uygulaması

Ciltteki lekeler, sarkmalar ve kırışıklıklara karşı etkin olan bir diğer yöntem de Somon DNA aşısı adını taşıyor. Cerrahi operasyon uygulanmadan dekolte ve yüz bölgesinde sarkmış olan cildin toparlanmasına yardımcı oluyor. Uygulamanın ilk seansından itibaren çok daha dolgun bir cilt görünümü elde edilebiliyor. Kişinin cildindeki duruma göre seans sayısı ve seans aralıkları belirlenebiliyor.

İple Yüz Germe Etkisi 2,5 Yıl Sürüyor!

İple yüz germe sık uygulanan bir diğer yöntem olarak tercih edilebilir. Ciltte kendiliğinden eriyen ipler kullanılarak aşağı yönlü bir sarkma eğilimi göstermiş olan cilt toparlanıyor. Bu uygulamanın etkisi sona erdiğinde yeniden uygulanabilir olması da dikkat çekiyor. İpler cilt altında sıkışarak kollajen üretimini tetikler. Zamanla ciltte belirgin bir gençleşme etkisi ortaya çıkar. Etkisi 2,5 yıl sürdüğünden uzun süre yeniden bir müdahale yapılmasına ihtiyaç duymazsınız.

Mezolift ile Cildinizi Destekleyin!

Mezolift yine bir diğer seçenek olarak karşımıza çıkıyor. 3 hafta ara ile yılda 4 seans uygulanan bu yöntemde cilde aminoasit, vitamin, meyve asitleri gibi cildi destekleyecek içerikler gönderilir. Cilt daha sağlıklı, daha parlak bir görünüm alır. Kliniğimizde ameliyatsız yüz germe uygulamalarının tamamını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Cildinizin durumunuzu dikkate alarak en uygun yöntemi sizinle birlikte belirleyebiliriz. Muayene için iletişim sayfamızdan randevu alabilirsiniz. Daha genç görünme hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için ilk adımı hemen atın.

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!