Hydra Beauty Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımlarındaki buhar ve sıkma işlemine son veriyoruz. Hydrabeauty cihazının teknolojisi sayesinde cildinizi yormadan etkili ve derin temizlik sayesinde siyah noktalarınızdan, geniş gözeneklerinizden ve akne probleminizden rahatlıkla kurulabilirsiniz.

Yurt dışında Hollywood yıldızlarının, Paris Hilton’ın cilt bakım cihazı olarak ünlenen Hydra sistem artık kliniğimizde. Hydrabeauty cihazının elmas başlığıyla uygulanan mikrodermabrazyon ile cildinizi tembelleştiren, lif ve keseyle yok olmayan fazla keratin tabakası hassas bir şekilde uzaklaştırılır. Sonrasında hydra sistemle cihazın cilde verdiği, leke gideren, yağ dengeleyen ve antiaging solüsyonlar tıpkı iğneyle cildin derin tabakalarına enjekte edilmiş gibi cildin derin tabakalarına nüfuz eder. Aktif akne ve akne izlerinde, lekelerde tek başına etkili bir iğnesiz tedavi sistemidir. Seans sonrasında parlak, gözenekleri temizlenmiş ve sıkılaşmış, ışıl ışıl bir cilt ile kliniğimizden ayrılırsınız. Cildin durumuna göre tekli ve üçlü paket seanslar uygulanmaktadır. Ayrıca Uzm Dr Aslıhan Güven’in deneyimlerine dayanarak oluşturduğu leke gideren, cildi sıkılaştıran antiaging içerikleriyle kliniğimize özel iğnesiz mezoterapi programı da hydrabeauty uygulamasında yerini aldı.

Hydrabeauty uygulaması sırasında cidinizi ölü hücre birikimininden arındıran özel elmas mikrodermabrazyon başlığı ve radyofrekans ve led uygulamaları ile hydrabeauty ile yaşayacağınız deneyim sayesinde; berrak, ışıltılı, taze bir cilde sahip olabilirsiniz.

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!