Boyun Gıdı Germe Estetiği

Yaşın ilerlemesiyle birlikte ortaya çıkan cilt sarkmasına en çok sahne olan vücut bölgesi, yüz ve boyundur. Cildin elastikiyetini kaybetmesi ile birlikte ortaya çıkan cilt sarkması nedeniyle yaşın gizlenmesi de elbette pek mümkün olmuyor. Ancak artık gelişen estetik teknikleri sayesinde olduğunuzdan 5 ila 10 yaş daha genç görünmeniz mümkün olabilir. Üstelik bunun için cerrahi bir operasyon uygulanmasına gerek kalmıyor. Özellikle gıdı aldırma işlemi yani gıdı bölgesinin toparlanması için gayet kolay uygulanan estetik yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Son dönemde gıdı estetiği dendiğinde akla ilk gelen yöntem HIFU oluyor. Ultra Lifting HIFU sistemi bu işlem için özel olarak geliştirilmiş bir cihaz kullanılarak uygulanıyor. Bir ameliyat tekniği değil. Yani cilde kesi uygulanmıyor ve dolayısıyla dikiş işlemi de yapılmadan gıdı toparlayıcı bir tekniktir. Bu yöntemde devreye giren ultrasonik ses dalgalarıdır. Bu ses dalgalarından faydalanarak cildin kolajen üretimi tetiklenir ve ciltte doğal bir toparlanma süreci başlar.

HIFU ile Ameliyatsız Gıdı Germe

Hiçbir cerrahi operasyona gerek kalmadan gıdı germe işleminin başarılı bir şekilde yapılmasını sağlayan HIFU tekniği yaklaşık 30 dakika içerisinde tamamlandığından bu işlem için iş hayatına ya da sosyal hayata ara verilmesine gerek kalmıyor. Pek çok kişi öğle arasında bu işlemi yaptırarak iş hayatına geri dönebiliyor. Bu açıdan hastalar için son derece konforlu bir uygulama olduğunu belirtmek gerekiyor. Elbette klinik istirahate ya da ev istirahatine gerek olmuyor. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu işlemde ciltteki sarkma düzeyine göre 2 ya da 3 seans şeklinde uygulama yapılması gerekebiliyor. Acı ya da ağrı hissedilmeden gıdıda toparlanma etkisi yapan bu işlemden isteyen herkes faydalanabilir.

Mezoterapi cihazı kullanılarak da boyun ve gıdı bölgesinde bir toparlanma olması sağlanabilir. Bu yöntemde cildin ihtiyaçları sağlanıyor ve kolajen üretimi tetikleniyor. Bu sayede ciltte son derece doğal bir yolla sıkılaşma meydana gelmeye başlıyor. Sıkılaşan cilt toplanıyor ve sarkma etkisi belirgin bir seviyede ortadan kalkıyor. Gıdıda meydana gelen toparlanma işlemden kısa bir süre sonrasında net olarak görülebiliyor.

Ameliyatsız Gıdı Germe Yöntemlerinden Siz de Faydalanın!

İple yüz germe işlemi esnasında da gıdı germe yapılabiliyor. Çünkü ameliyatsız olarak gerçekleştirilen iple yüz germe işleminde yüzün 20 farklı noktasına müdahale ediliyor. Cilt altına yerleştirilen bu ipler boyun ve özellikle gıdı bölgesinde de bir toparlanma etkisi yapıyor. Sarkan cildin daha gergin bir form kazanması haliyle daha genç bir görünüm almasını da beraberinde getiriyor.

Siz de sarkan gıdı görünümünden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Kliniğimizi arayarak hemen randevu alabilir ve sizin cilt durumunuza en uygun yöntemin uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Ameliyatsız gıdı toplama yöntemleri ile 5 ila 10 yaş daha genç bir görünüm almanız mümkün. İlerleyen tıp teknolojisinden hemen siz de faydalanabilirsiniz. Lipoliz işlemi ile boyunda biriken yağ dokusundan kurtularak ameliyat, kesi, dikiş ve iz olmadan daha ince ve düzgün bir boyun bölgesine sahip olabilirsiniz. Daha ince ve toparlanmış bir boyun görünümü sizi çok daha genç gösterecek. Medikal lipoliz işlemi ile dinamik bir duruş kazanmanız mümkün olacak.

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!