Burun Kemeri Ameliyatı Sanatı
Burun Kemeri Ameliyatı Sanatı
Burun estetiği artık bir sanat olarak da değerlendirilmeye başlandı. Estetik operasyonlar genellikle burun kemeri ameliyatı olarak düşünülse de aslında burun bölgesindeki tüm dokulara...
Gözaltı Dolgusuyla Daha Genç Görünüm
Gözaltı Dolgusuyla Daha Genç Görünüm
Göz altında oluşan morluklar, halkalanma görünümü ve kararmalar gibi sorunlar kişinin olduğundan çok daha ileri yaşta görünmesine sebebiyet verebilir. Daha fazla bilgi edinin...
Gıdı Estetiğinde Uygulanan Teknikler
Gıdı Estetiğinde Uygulanan Teknikler
Yüzün estetik bakımdan güzel görünmesinin tamamlayıcısı gıdı bölgesidir. Kilo alıp verme, metabolik hastalıklar ya da yaşlanma gibi faktörlere bağlı olarak kas gevşekliği...
Burun Düzeltmede Ameliyatsız Teknikler
Burun Düzeltmede Ameliyatsız Teknikler
Burun bölgesinde oluşan deformeleri ya da doğuştan olan eğri görünümleri ortadan kaldırmak için uygulanan temel işlem burun estetiği ameliyatıdır. Ancak çeşitli nedenlerle ameliyat...
Her Yönüyle Dolgulu Burun Estetiği
Her Yönüyle Dolgulu Burun Estetiği
Ameliyatsız yüz estetikleri günümüzde daha da yaygınlaştı.Dolgu ile burun estetiği büyük talep gören işlemler arasında yer alıyor. Ameliyatsız gerçekleştirilen burun estetiği...
Forever Beauty Laser Thermage
Forever Beauty Laser Thermage
Yeni FBL Termaj, cerrahi bir operasyona gerek olmadan, iğne yaptırmadan, yüz mimiklerinizi ve yüz ifadenizi kaybetmeden, yüzünüzü balon gibi şişirmeden gençlik yıllarınızdaki yüz kavislerinizi ortaya çıkaran, cildi sıkılaştıran son jenerasyon yüz germe yöntemidir.
Somon DNA Aşısı
Somon DNA Aşısı
Ciltteki yaşlanmaya bağlı lekelere, sarkmalara ve kırışıklıklara karşı etkili yaşlanma karşıtı yöntem olma özelliği taşıyan...
Mezolift
Mezolift
Bu yöntemde mezoterapi cihazıyla cilde çok sayıda vitamin, aminoasid, meyve asitleri ve antiaging ‘de kullandığımız geçerliliği...
İple Yüz Germe
İple Yüz Germe
Kliniğimizde uyguladığımız face-lift tekniğinde; cilt içine ince kanüllerle yerleştirilen yüzde yüz biyo organ..

Zamanı durdurmak mümkün değil. Ancak zamanın cildimizde yarattığı olumsuz değişimleri ortadan kaldırmak mümkün! Üstelik cerrahi bir operasyona yani ameliyata gerek kalmadan daha genç görünen bir yüze sahip olabilirsiniz. Günümüzde gelişen özel teknikler sayesinde ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri ile zamanın izlerini geriye sarabiliyoruz. Kalıcı bir etki de yaratabilen bu özel tekniklerle “yaşlanmak” kader olmaktan çıkıyor.

Her bireyin yüz bölgesinde farklı yaşlanma belirtileri ortaya çıkabiliyor. Kimilerinde yanak bölgesinde aşağı yönlü bir kayma meydana gelirken kimilerinde ilerleyen yaş kendini ciltteki derin kırışıklıklar ile belli ediyor. İşte bu noktada her hasta için farklı ameliyatsız yüz gençleştirme teknikleri devreye giriyor.

FBL Thermage ile Daha Genç Bir Yüz!

En yeni ameliyatsız gençleşme tekniklerinden biri olan bu yöntem hiçbir sorun yaşamadan cildi sıkılaştırmayı sağlayabiliyor. Sadece tek seans şeklinde uygulanan Forever Beauty Laser Thermage yöntemi en az 5 yaş daha genç görünmenizi sağlayabiliyor. Kliniğimizde en yeni teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen bu yöntem ince kırışıklıkları da yok edebiliyor. Kliniğimize uğrayarak işlemi sizin için uygulamamızı sağlayabilir, anında 5 yaş genç bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Jalupro ile Gençleşmeye Hazır mısınız?

JALUPRO gençlik serumu deneyebileceğiniz bir diğer metot. Şimdiye dek yüzlerce hastamızın kliniğimizden mutlu ve daha genç ayrılmasını sağlayan bu yöntem cildinize tüm ihtiyaçlarını aynı anda sunuyor. Daha genç ve daha sağlıklı bir cilt görünümü elde etmenize olanak tanıyor ve özellikle “cansız görünüm” sorunundan kurtulmanızı sağlıyor. Uzun süre etkisini koruyabiliyor olması da mühim. Belki de ihtiyacınız olan Jalupro gençlik serumudur, kliniğimize gelerek cildinize bu yöntemle yatırım yapabilirsiniz.

Ciltteki Lekelerle de Savaşan Somon DNA Aşısı ile Tanışın!

Yaşlanma karşıtı ameliyatsız tekniklerden biri olan somon DNA aşısı ciltteki yaşlanmaya bağlı lekeleri giderme etkisi ile de ön plana çıkıyor. Yüz, göğüs, boyun ve dekolte bölgesinde kahverengi lekeleri gideren bu yöntem ince kırışıklıkları da ortadan kaldırıyor. Somon DNA’sı ve hyarülonik asit kombinesi şeklinde uygulanan somon DNA aşısı ile daha genç ve daha duru bir cilt görünümü elde edilebiliyor.

Cilde daha genç bir görünüm kazandırma noktasında yeni bir çığır açan PRP ile cilt gençleştirme de etkin yöntemlerden bir diğeridir. Bireyin kendi kanı kullanılarak santrifüj yöntemi ile elde edilen serum mezoterapi cihazı kullanılarak yeniden bireye veriliyor. Kişi açısından son derece konforlu bir şekilde uygulanan PRP ile cilt gençleştirme sayesinde en az 5 yıl daha genç görünmek mümkün olabiliyor.

Kliniğimizde uygulanan bir diğer yöntem de iple yüz germe adını taşıyor. Face lift tekniğinde cilt içerisinde kendiliğinden eriyen ipler kullanılıyor ve cildin ilerleyen yaşa bağlı olarak aşağı yönlü sarkmış olan görüntüsünü ortadan kaldırabiliyor. Bu yöntem her yaştan bireylere uygulanabilir. Bu arada iple yüz germe yüz ifadenizde ya da mimiklerinizde herhangi bir değişime sebebiyet vermiyor.

Cildi Besleyerek Gençleştirme Yöntemi: Mezolift!

Cildinizde en kısa sürede büyük değişimler görmenizi sağlayan ve kliniğimizde başarıyla uyguladığımız bir diğer yöntem de mezolift adını taşıyor. Vitamin, meyve asitleri, antiaging, aminoasit yönünden zengin ürünlerin kullanımı ile gerçekleştirilen bu yöntem gergin, sıkı ve parlak bir cilt görünümü elde edilmesini sağlıyor. Üstelik mezolift yöntemi yüz, boyun ve dekolte bölgesinde de bu olumlu değişimin görülebilmesini sağlayan bir tekniktir.

Yaşlanmak Kader Değil! Sizi Kliniğimize Bekliyoruz!

Elbette yaş ilerledikçe ciltteki yaşlanma belirtileri çok daha etkin bir rol almaya başlıyor. Ancak artık tıp teknolojisindeki gelişmeler ışığında ameliyata gerek kalmadan daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Yaşlanmak artık kader olmaktan çıktı. Daha genç görünmeniz için cildinize hangi yöntemin uygulanması gerektiğine birlikte karar verebiliriz.

Cildinizi analiz etmemiz ve en uygun metot ile daha genç görünüm almanızı sağlamamız için sizi kliniğimize bekliyoruz. Bu özel teknikler sayesinde daha genç görünmenin mutluluğunu siz de yaşayabilirsiniz. Bizi hemen arayın!

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!