JALUPRO Gençlik Serumu

Cilt yaşlanması sadece yaşın ilerlemesinin bir sonucu değildir. Güneşin zararlı ışınları, stres, düzensiz beslenme ve düzensiz uyku gibi pek çok faktör cildin yaşlanma belirtileri göstermesini beraberinde getiriyor. Ancak artık ilerleyen tıp teknolojisi ile geliştirilen yeni teknikler ve yeni ürünler, daha genç bir cilt görünümü elde edilmesini sağlayabiliyor. Bunlardan biri de JALUPRO Gençlik Serumu adını taşıyor.

Bu yöntem ile sadece tek bir seansta ciltteki çizgilerde açılma ve sarkan cilt görünümünde toparlanma elde edilebiliyor. 15 gün ara verilmesi ve 2 seans uygulanması durumunda etkisini 6 ay boyunca koruyabiliyor olması da tekniğin avantajları arasında bulunuyor. Anestezik krem uygulamasının ardından gerçekleştirilen işlemde U225 cihaz kullanılıyor. Cildin ihtiyaçlarına göre kombine olarak da uygulanabiliyor.

Örneğin termage cihazı ile kombine şekilde uygulanması mucizevi bir etki doğurmasını sağlayabiliyor. Bu durumda uygulamanın etkisi 1 yıl daha kalıyor. Çene kavsinin sarkması, yanakların sarkması, boyun ve yüz bölgesinde uygulanabiliyor. Bilim insanları tarafından gerçekleştirilen uzun bir çalışmanın ürünü olan JALUPRO Gençlik Serumu ile olduğunuzdan daha genç bir yüz görünümü elde edebilirsiniz. Üstelik cerrahi bir operasyon uygulamasına gerek kalmadan bu olumlu etkiyi cilde kazandırmak mümkün oluyor. Serum içerisinde hyarülonik asit bulunuyor ve bu asit cildin nem dengesini yeniden kazanmasını sağlarken aynı zamanda daha sağlıklı bir cilt görünümü de sunuyor.

Patentli bir ürün olan  JALUPRO Gençlik Serumu aminoasit kombinasyonu ile kollajen üretimini destekleyerek içten gelen bir etki ile kırışıklık görünümünün olası en yüksek oranda azalmasını sağlıyor. Vücutta proteinlerin yapı taşı olarak bilinen ve genç görünümü sağlayan aminoasitlerin ihtiva ettiği Glicine, L proline, L Lysine, L Leusin bu serumda mevcut. Aynı zamanda çapraz bağsız hyarülonik asit cilt dolgularında kullanılan malzemelerin de ana içeriğidir.

JALUPRO Gençlik Serumu Alerji Yapmaz ve Yan Etkisi Yok!

Pek çok klinik araştırma neticesinde üretilen bu serumun uygulama sonrasında ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmadığı ve yan etkisinin de bulunmadığı biliniyor. Sadece ciltte gençleşme etkisi elde etmek için uygulanmayan bu serum farklı cilt ihtiyaçlarını gidermek maksadı ile de tercih edilebiliyor. Nem kaybının giderilmesi, ciltteki sararmış görüntünün ortadan kaldırılması ve elastikiyet kaybının giderilmesi için de bu uygulamadan faydalanılabilir. Cildin 10 yılda kaybettiğini geri kazandıran yöntemde hyarülonik asit ve aminoasit ile cildin gençleşmesi sağlanıyor.

Cildin matlaşması, nem kaybetmesi, elastikiyetini kaybetmesi, kırışıklık oluşması, akne izlerinin oluşması ve beslenmeye ihtiyaç duyulması gibi durumlarda da JALUPRO gençlik serumu tercih edilebiliyor. Bu serum cildin üst tabakasına enjeksiyon yöntemi ile uygulanıyor. Cildin ihtiyacına göre 1 ya da 2 seans şeklinde uygulanması kollajenlerin harekete geçmesi için yeterli olabiliyor. Yaklaşık olarak 1 yıl ciltteki etkisini görmek mümkün ve bu sürenin sonunda uygulama yenilenebiliyor.

Kırışıklık görünümü ise uygulamadan sonraki ilk 1 hafta içerisinde hafiflemeye başlıyor. Kollajen üretimi uygulamadan sonraki 1 ayda artacağı için bu sürenin sonunda işlemin etkisini çok daha net bir biçimde görmek mümkün olabiliyor. Herhangi bir ağrı, acı ya da sızıya sebebiyet vermiyor ve kısa sürede serum uygulaması tamamlanabiliyor.

Daha Genç Bir Görünüm İçin Sizi Kliniğimize Bekliyoruz!

Klasik ve HMW şeklinde iki farklı formda geliştirilen bu serum ile çok daha genç bir görünüm yakalamanız mümkün olacak. Kliniğimize gelerek gerekli muayenenin yapılmasının ardından sizin cilt tipinize ve cilt sorunlarınıza en uygun JALUPRO gençlik serumu formuna karar verebilir ve hemen uygulama aşamasına geçebiliriz. İlerleyen tıp teknolojisinden faydalanmanız ve kaybettiğiniz gençliği yeniden kazanabilmeniz için sizi kliniğimize bekliyoruz.

Kaynak: https://www.jaluproturkiye.com/

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!