Light Eyes

Göz altı bölgesindeki cilt, vücudumuzun en ince (sigara kağıdından ince) ve hassas derisidir. Pinpon topu büyüklüğündeki göz küresi; göz çukurunun içinde bulunur. Göz küresinin lenf ve kan akımı burun içine akmaktadır. Dolaşım problemlerinde, alerjik bünyelilerde, kronik hastalığı olanlarda, burun kemiği eğrilikleri, darlıklarında ya da genetik durumlarda; göz küresinin lenf ve kan dolaşımı bozularak, göz altı torbalanması, morluk ve sarkma gibi sorunlar oluşmaktadır. Kişinin yaşı ilerledikçe şikayetleri daha da artmaktadır.
Göz altında morluk, torbalanma, gevşeklik gibi sorunlarda bugün tıp çevrelerinde en etkili yöntem olarak “light eyes” uygulaması sayılmaktadır.

Light eyes uygulaması göz altı derisine mikro enjeksiyon tekniğiyle gerçekleştirilir. Göz altı morluğunun, torbalanmasının ve cilt gevşekliğinin durumuna göre 2 hafta ara ile 3-4 seans şeklinde uygulama yapılır.

Light eyes’in yoğun K vitamini sayesinde morluklar azalır, Gingko bilobası sayesinde cildin dolaşımı düzelir göz altı torbalanmaları iner ve yoğun peptid içeriğiyle göz altlarınız sıkılaşır ve böylelikle yorgun, yaşlı ifadenizden kurtulur, taze, genç ve dinamik bakışlara sahip olursunuz. Light eyes uygulaması bir dolgu tekniği değil, tamamen göz altındaki problemleri tedavi etmeye yönelik bir uygulamadır.

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!