Altın İğne Cilt Gençleştirme ve Akne İzi Tedavisi

Ameliyatsız Mikroiğneli Radyofrekans Yöntemiyle Cilt Gençleştirme ve Akne izi Tedavileri.

Radyofrekans mikroiğneleme tekniği ile yıllara meydan okumak, görüntüsünden rahatsız olduğunuz akne izlerinizden,  ameliyat yanık skarlarınızdan, doğum çatlaklarınızdan, lekelerinizden, hatta geniş gözeneklerinizden kurtulmanız artık mümkün.

Ciltte oluşan kollajen kaybı; kırışıklık, sarkma ve şekilsiz çukurlar şeklinde, yaşlı ve hasarlı bir görüntüyle kendini gösterir. Cildimiz içerdiği kollajen miktarına bağlı olarak sağlıklı ve genç görünür. Doğal yaşlanma sürecinde her on yılda, cildimiz kollajen miktarının yaklaşık % 10’unu kaybeder. Yoğun bir biçimde korunmasız güneşe maruz kalma, ısı, yüksek dozlarda ve uzun süreli kortizon tedavileri, kistlerle seyreden ağır akne olguları, aşırı hızlı kilo almaya bağlı çatlaklar, sigara, alkol tüketimi ve genetik nedenlerle derimizin kollajen kayıpları daha da hızlanır. Ortalama 25 yaşla birlikte ciltte en alt tabakadan en üste gerçekleşen hücre yenilenmesinin yavaşlamasıyla doğal kollajen üretimi yavaşlar. Cilt adeta tembelleşir ve yaşlanma süreci başlar.

Yaşlanmayı yavaşlatma, akne skarları, yara yanık izleri ve doğum çatlakları gibi; dermatolojik tedavilerin yeterince başarılı olamadığı alanlarda Altın İğne tedavisi bir çığır açmıştır. Gevşemiş, sarkmış cilt kontürünü yeniden oluşturan, göz kapaklarını, yüzü, boynu ve vücudu sıkılaştıran teknolojik bir devrimdir.

Altın İğne; radyofrekans ve mikroiğnelemeyi aynı anda uygulayarak cildinizin epidermis tabakasının altında yer alan ve yaşlandıkça azalan kollajen liflerinin bulunduğu tabakayı nazikçe uyararak mükemmel sonuçları; ağrısız, acısız, ameliyatsız elde etmemizi sağlayan bir teknoloji harikasıdır. Bu yöntem sayesinde cilt tembellikten kurtularak, çalışmakta ve kaybettiği kollajeni yeniden doğal yolla üretmektedir.

Kliniğimizde uygulanan bu yöntem sayesinde; seans sonrasında cildinizde oluşan hafif kızarıklık ve ödem birkaç saat içerisinde kaybolmakta, cildiniz yoğun bir şekilde kollajen üretmeye başlamakta ve haftalar içerisinde göz çevresi, yanaklar, çene altı, boyun, dudak üstü, kol altları, göbek, bacak içlerinde ve uygulama yapılan tüm yüz ve diğer vücut bölgelerindeki kırışıklık, gevşeklik ve sarkmalarda tek seansta dahi gözle görülür şekilde sıkılaşma, toparlanma görülmektedir. Ayrıca bu yöntem; akne sonrasında ciltte oluşan izlerin tedavisinde, doğum sonrasında yahut hızlı kilo alıp vermeye bağlı doğum çatlaklarında, yara yanık izlerinde son derece başarılı sonuçlar vermektedir.

Cihazın etki mekanizması mikroiğneleme kanalları yoluyla radyofrekansın yaptığı kollajen stimulasyonu yoluyladır. Göz çevresi dahil, tüm yüz ve boyun yüz germe seansı 30-45 dakikadır.

Tedavi, ciltteki sarkma ve kırışıklık derinliğinin durumuna göre yılda 1 ya da 2 seans olarak uygulanmakta ve etkinliğini uzun süre sürdürmektedir.

Altın İğnenin etkili ve sağlıklı yöntemi sayesinde; Ameliyatsız, anestezisiz, sosyal hayatınızdan kopmadan, doğal görüntünüzü kaybetmeden, ipeksi, pürüzsüz sıkı ve genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Çukurlu akne izlerinizden, lekelerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Kısacası, tıp teknolojisindeki gelişmelerin bize sunduğu Fraksiyonel Mikroiğneleme Yöntemiyle, Uzman Dermatologların ellerinde cilt yaşlanmasını yavaşlatmak artık mümkün olacak diyebiliriz…

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!