Baby Face Beauty

Thulıum Lazerle Ameliyatsız Yüz Gençleştirme ve Leke Tedavisi

Adı üstünde ¨Baby Face Beauty¨özlemini çektiğiniz pürüzsüz, sıkı, lekesiz, aydınlık, ışıltılı bebeksi cilt yapısını, size yeniden kazandıran son teknoloji cilt gençleştirme lazeridir.

Cildin durumunu doğru analiz edebilen uzman bir dermatoloğun ellerinde mucizevi etkiere sahiptir.

Hollywood yıldızlarının ve yurtdışındaki güvenilir kliniklerin tercihi Baby Face Beauty Lazerle cilt gençleştirme ve leke giderme sistemini Etiler deki kliniğimize kavuşturduk.

Bugüne kadar değişen ve gelişen Estetik Tıp; yıllar içinde gevşeyen, kırışan, lekelenen, yaşlanan cildimize, pek çok yöntem ve cihazla katkı sunmaya çalıştı. Bu yöntemlerden bir kısmı fayda göstersede,

*Çoklu seans ihtiyacı,

*Seans sonrası ciltte kabuklanma ve belirli süreler sosyal hayattan kopma,

*Seans sonrasında ciltte oluşan şişlikler,

*Morarma,

*Tedavi sonrasında ciltte oluşan asimetrik görüntü,

*Ağrılı, enjeksiyonlu işlemler,

*Uzun işlem süreleri

*Yeterli sonuç alamama

*Doğal görünmeyen yüzler

*Tedavi sonrası gelişen komplikasyonlar gibi problemlerle sıklıkla karşılaşılmaktaydı.

Baby Face Beauty

Baby Face Beauty Thulium Lazer tedavisi, adı üstünde, özlemini çektiğimiz, pürüzsüz, sıkı, lekesiz, aydınlık, ışıltılı, bebeksi cilt yapısını yeniden kazandıran çok yönlü fonksiyonlara sahip üstün bir teknolojidir.

*Tek seansta gözle görülür sonuçlar

*Seans sonrası hafif pembelik oluşur. Cilt hemen parlamaya, dolgun bir cilt görüntüsü oluşmaya başlar.

*Kabuklanma, morarma oluşmaz.

*Seansınız 5-10 dakikada tamamlanır. Günlük aktivitenize hemen geri dönersiniz.

*Birinci haftayla beraber cildiniz ve gözenekleriniz sıkılaşmaya başlar. 3. Haftada Thulium lazer ve cilde uygulanan Resveratrolün etkisiyle cildiniz yoğun kollajen salgılar. Kırışıklıklar açılır, sarkmalarınız toparlanır. Akne, su çiçeği, yara, yanık, ameliyat izleri, çatlaklardaki çukurluklar dolmaya, renk farklılıkları azalmaya başlar. Çiller, güneşe, aknelere ve hormonal etkilere bağlı lekeler ciddi bir şekilde solar. Cildiniz eski sağlığına kavuşur. Baby Face Beauty ile Uzman Dermatoloji Doktorumuz Aslıhan Güven’in dermatolojik uygulamasıyla cildiniz, deyim yerindeyse tertemiz, pürüzsüz, lekesiz, sıkılaşmış bir biçimde bebek yüzü gibi sağlıklı olur.

Baby Face Beauty Etki Mekanizması:

Baby Face  Beauty Fraksiyonel Thulium lazeridir. Thulium lazeri 1927 nanometre dalga boyunda infrared enerji veren bir lazerdir. Cildin epidermis (üst deri) tabakasının alt yüzeyine ve kollajen üretiminin yapıldığı papiller dermis (alt deri) tabakasına etkili bir lazer sistemidir. Pek çok cilt yenileme lazeri üst deri tabakasına ağır hasar verdiğinden tedavi seansları sonrası kabuklanma yaratmakta, oluşturdukları enflamasyon nedeniyle lekelere neden olmakta, kişi sosyal hayatına kısa zamanda dönememektedir. Baby Face Beauty Thulium lazerinin dalga boyunun haricinde; başlığının içerisinde yer alan ve lazer atışlarını ciltte göze gözükmeyecek ölçüde küçük mikro kanallar halinde veren mekanizması sayesinde, üst deriye hasar vermeden kollajen üretiminin yapıldığı ve pigmentlerin (kahverengi lekeler) üretildiği dermiş tabakasına ulaştırmaktadır. Lazerin cilde bu yolla nüfuz etmesi başlı başına cildi gençleştiren, elastikiyet kaybını gideren, kırışıklıkları açan, leke gideren yaşlanmaya karşı son derece etkili antiaging bir tedavidir.

Ayrıca Baby Face Beauty cihazının antiaging, leke tedavisi, yüz germede etkili nanoteknolojik yöntemle geliştirilmiş ve thulium lazerin ciltte açtığı mikro kanallardan geçecek mikropartiküllere sahip Resveratrol, Trexanemic asit, Retinol, Ascorbic asit gibi dermatolojik içerikleri sentrifüj yöntemiyle düşük moleküler ağırlıklı Hyalüronik asitle kombine eden sistemi bulunmaktadır. Bu sayede, cilde lifting sıkılaşma, leke giderme, cilt gençleştiren etken maddeler; lazerle açılmış bu ince kanallardan alt deri tabakasına geçerek leke açma ve kollajen üretimini uyarma etkilerini yaratmaktadırlar.

Dolayısıyla Baby Face Beauty Cilt Gençleştirme, Akne skarlarını, Ameliyat, Yanık izlerini, Çatlakları ve Lekeleri tedavi etmede hem Thulium lazeri hem de lazerin açtığı mikrokanallarla etken maddeleri cildin gerekli tabakalarına ulaştırarak en mükemmel sonuçları tek bir işlemde elde etme kolaylığını hastaya ve doktora en konforlu biçimde sunmaktadır.

BABY FACE BEAUTY SEANSI NE KADAR SÜRER

Uygulama alanı yüz ve boyun olduğunda seans 25-30 dakika sürmektedir. El srtlarında 15-20 dakika, dekolte bölgesinde 20-25 dakika.

BABY FACE HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR?

Baby Face Beauty tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanılabilmektedir. Sarkmış göz kapaklarını, yanakları, çene kavsini, boyun cildini, el sırtlarını, dekolteyi, kol cildini, bacak içlerini, karı cildini, diz üstlerini sıkılaştırmada, leke gidermede, akne izlerini, doğum çatlaklarını silmede son derece etkili ağrısız, konforlu bir yöntemdir.

BABY FACE BEAUTY AĞRILI BİR YÖNTEM MİDİR?

Baby Face Beauty son derece rahat uygulanan bir tedavidir. Anestezi gerektirmez. İstenirse seans öncesi EM LA uygulanabilir.

BABY FACE BEAUTY UYGULAMASI KAÇ SEANS GEREKTİRİR?

Tek seans dahi gözenek sıkılaştırma, pigment azaltma, cildi yapılandırmada gözle görülür sonuçlar ortaya koymaktadır. Belirgin kırışıklıklar, yoğun elastikiyet kaybı, koyu lekeler, derin akne izleri gibi durumlarda 2-3 hafta aralıklarla 3 seans uygulandığında mükemmel sonuçar alınmaktadır.

BABY FACE UYGULAMASININ YAN ETKİLERİ VAR MIDIR? SEANS SONRASI NELERE DİKKAT ETMEK GEREKLİDİR?

Uygulamanın bilinen bir yan etkisi yoktur. Seans sonrası cildi hassaslaştıracak sabun, şampuan, buhar, solaryum, yoğun makyajdan bir kaç saat kaçınmak önerilir. Ciltte birkaç saat süren eritem (pembelik) görülmekte, saatler içinde kaybolmaktadır. Seans sonrası cilde serum uygulaması ve maske uygulanmaktadır. Şişlik, morluk oluşmamakta, sosyal hayata hemen dönülmektedir.

Bize Ulaşmak için butona tıklayabilirsiniz.
Bize Sorun!